Throne

Throne, strateji oyunu kategorisinde yer alıyor.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 183.29 MB
  • Sürüm 3.6.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Plarium LLC
Throne indir; Sizi bilge Krallar, büyük Lordlar ve yiğit Kahramanların efsanevi dünyasına bekliyoruz.

Muhteşem bir krallık savaşı dünyası üzerine kurulan Throne mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek saatlerce savaşmanın tadını çıkaracaksınız. Büyük bilge kralların, lordların ve kahramanların yer aldığı Throne mobil oyununda stratejik taktikler doğrultusunda hareket ederek krallığınızı geliştirmeye yönelik hareket edecesiniz.

Sizi bilge Krallar, büyük Lordlar ve yiğit Kahramanların efsanevi dünyasına bekliyoruz. Bir şehir üreticisi ve savaş ağacının heyecan verici yolunda akssiyon dolu anlar yaşayarak heyecanın tadını çıkarmak için kendinizi güçlendirin. Askeri birlikleriniz savaş alanında önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple savaş alanında aktif bir şekilde yer alın, performansınızı artırın ve ardından heyecan verici bir deneyim yaşayarak oyunun tadını çıkarın. Pırıl pırıl zırhta sadık bir savaşçı ordusunu toplayın, taktiklerinizi geliştirin ve ardından savaş sahnelerinin her birini başarı ile geçmeye odaklanın. Güçlü bir düzen oluşturun ve dünyanın her yerinden oyunculara gücünüzü gösterin.

Krallık'taki üstünlük için kanlı savaşlarda görkemli zaferler ve eski taht için acımasız mücadele, korkusuz yöneticilerin topraklarında sizi bekleyen tüm maceraların sadece küçük bir kısmıdır. Her savaş sahnesi aksiyon dolu anlar yaşamanız için özel olarak hazırlanmıştır. Her an her yerde oynayarak eğleneceğiniz Throne dünyasında düşman birliklerini arenada yok ederek savaşın kazananı olun. Oyuna başladığınız andan itibaren, geniş bir Krallık'ta bir ortaçağ kasabasının atmosferi, cesur yürüyüşler, savaşlar ve antik zenginlikler sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak. Lordum, vasileriniz emirlerinizi bekliyor.

Throne strateji oyununu oynamak ücretsizdir. Oyun içerisinde vakit geçirmek için her han gi bir ücret ödemeden vakit geçirebilirsiniz. Burada en önemli amaç kendinizi güçlendirmek, krallığınızı geliştirerek daha güçlü bir şekilde düşmanlarınızın karşısında dik durmak. Oyun içi para birimini gerçek para karşılığında satın alabilirsiniz. Oyun deneyiminizi daha dinamik ve heyecanlı kılacak çeşitli güçlendirmeler ve eşyalar satın alma imkanı sunar. Tamamen ücretsiz bir moda erişim dünyasında savaş birliklerinizi geliştirin, büyük krallık savaşlarını kazanan kişi olarak adınızdan söz ettirmek için kendinizi güçlendirin.

Yüksek dereceli grafikler ve ses efektleri üzerine kurulan Throne mobil oyununda savaş taktikleriniz doğrultusunda hareket edecek, kendinizi güçlendirecek ve ardından daha fazla başarı elde ederek ilerleyeceksiniz. Kendi siparişinizi oluşturabilir veya mevcut bir tanesine katılabilirsiniz. Dünyanın her yerinden oyuncularla dinamik gerçek zamanlı savaşlar içerisinde yer alın, savaş birliklerinizi yönlendirin ve ardından savaş dolu bir aksiyonun tadını çıkarın. Oyun içerisinde seçim yapacağınız bir kaç savaş birliği olacak.

Bunlar; şövalyeler, mızrakçılar, çeşitli, süvari, kuşatma, keşifciler. Stratejinize uygun olan savaş birliğini seçin, yönlendirmeleri yağın ve ardından başarının sahibi olarak güçlenin. Kahramanınız için hazırlanmış zırh, silahlar ve diğer donanımlar sayesinde düşman birliklerine karşı daha başarılı olabilirsiniz. Değerli ödüller veren sayısız görevlerde başarı elde edere ilerlediğiniz sürece Throne oyununun kazananı olabilirsiniz.

Throne indir